Heureka.sk - overene zakaznikmi

Zľava 2% iba cez eshop - kód "promo2".

Nálepky na stenu

Originálne nálepky na stenu

Detské nálepky na stenu sú skvelým spôsobom ako oživiť a rozžiariť „smutné steny“ v detských izbách. Zvieratká, dinosaury, príšerky, lietadlá a mnoho ďalšieho. Na svoje si prídu dievčatá aj chlapci. Stačí si len vybrať ten správny motív, ktorý si dieťa zamiluje. 

 nálepky priamo od výrobcu
 kvalitný, certifikovaný materiál Antalis Coala
 žiadne stopy lepidla na stene
 originálne ilustrácie, ktoré nikde inde nenájdete
 možnosť odlepenia a opakovaného nalepenia
 jemný nekrčivý materiál
 ekologické a zároveň bezzápachové atramenty 
 doručenie kuriérom zdarma nad 50€ s DPH

 

Jednoduché lepenie

Nálepky na stenu vyrábame z kvalitného nekrčivého materiálu Antalis Coala, ktorý sa vyznačuje mimoriadne jemnou štruktúrou. Navzdory tomu sú však vysoko odolné, pričom disponujú výbornou lepivosťou. Protipožiarna certifikácia B1 je samozrejmosťou.

Navyše, lepidlo nezanecháva na stene žiadne stopy, vďaka čomu môžete nálepku jednoducho odlepiť bez poškodenia povrchu, prípadne opakovane nalepiť na iné miesto. Lepenie tak hravo zvládne takmer každý. Dokonca, zapojiť môžete aj škôlkarov či školákov, ktorí budú mať pri asistencii o to väčšiu radosť z výsledku.

Originálne ilustrácie

Vyberte si z originálnych ilustrácií, ktoré nájdete iba v našom eshope. Nechýbajú detské nálepky so zvieratkami, dinosaurami, príšerkami či medzi deťmi obľúbenými lietadlami. Nemožno opomenúť ani skutočnosť, že pútavé farby použité na nálepkách, ktoré doslova a do písmena rozžiaria detské očká, sú výsledkom ekologických a bezzápachových atramentov.

Ak by ste mali náhodou záujem o iný, prípadne vlastný motív, neváhajte nás kontaktovať. Dokážeme vám navrhnúť a zrealizovať originálne nálepky na stenu, ktoré budú vhodné nielen do detských izieb, ale aj do spální, obývačiek či na chodby.

profesionálny prístup a perfektná kvalita tlače, určite sa sem ešte vrátim
Overený zákazník
ústretový personál a navyše vyhoveli aj neštandardným požiadavkám. Odporúčam
Overený zákazník
Vynikajúca kvalita tlače a rýchle spracovanie požiadavky
Overený zákazník