Heureka.sk - overene zakaznikmi

Zľava 2% iba cez eshop - kód "promo2".

Exteriérové reklamné stojany

Prečo sa rozhodnúť pre vonkajšie reklamné stojany?

Exteriérové reklamné stojany, inak nazývané aj vonkajšie reklamné pútače, predstavujú ideálny spôsob nielen na prezentovanie značky, ale taktiež na prilákanie zákazníkov do vašej prevádzky. Dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre reklamné stojany určené pre vonkajšie použitie, je hneď niekoľko. Okrem toho, že ponúkajú skvelý spôsob, ako odkomunikovať rozličné produkty či akcie, dokážu zvýšiť a prehĺbiť povedomie o firme, resp. značke. Za ich popularitou stojí tiež flexibilita a jednoduchá prenosnosť a skladnosť. Vzhľadom na to, že sa zvyknú používať najmä v exteriéroch, môžu rýchlo osloviť okoloidúcich, z ktorých sa razom stanú vaši zákazníci.

Exteriérový pútač

Vonkajší pútač formát A1, alebo A0.

Drevený áčkový stojan

Drevené kriedové pútače. Rôzne formáty.

Vonkajší reklamný pútač

Exteriérová konštrukcia s reklamnou plachtou 250x100cm a 300x125cm

Exteriérové vitríny

Exteriérové vytríny. Formát A1, A0

Exteriérový textilný pútač

Exteriérový textilný pútač 
117,4 x 60 cm


Základné typy reklamných stojanov

Medzi najpopulárnejšie exteriérové reklamné pútače bezpochyby patria reklamné pútače s odpruženým rámom a Áčkové stojany, alebo . Vyznačujú pevnou hliníkovou konštrukciou s možnosťou jednoduchej výmeny grafiky, resp. plagátov. Ich výhodou je dostupná cena a možnosť umiestnenia nielen do exteriéru, ale aj do interiérových priestorov.

Podobné možnosti použitia ponúka aj Roll Up banner outdoor. Rastúcej popularite sa v marketingovom odvetví teší najmä pre jednoduchú skladnosť a prenášateľnosť. Roll Up-y sú tiež perfektnou voľbou na rôzne firemné či verejné podujatia. Tento stojan odolá vetru o sile až 38km/h.

Zaujímavým spôsobom, ako osloviť vybranú cieľovú skupinu, sú Beachflagy. Ide o 5-metrové vlajky, ktoré odolajú aj silnejším nárazom vetra, približne do 35 km/hod. Za ich popularitou stojí fakt, že vlajúcu vlajku sa každý všimne ako prvú, a aj možnosť výberu z viacerých tvarov.

Promo stolíky standard sú skvelou voľbou pultu na všetky druhy prezentačných alebo ochutnávkových akcií. Síce nekorešpondujú s klasickými reklamnými stojanmi, no ponúkajú široké možnosti využitia aj pri exteriérových akciách. Ich vrchná a spodná doska je vyrobená z kvalitného MDF materiálu. Veľkou výhodou je tiež rýchle zloženie a rozloženie.

Za zaujímavé prezentačné systémy možno označiť aj nožnicové stany, ktoré nájdu svoje uplatnenie nielen na rôznych veľtrhoch, ale tiež ako predajné stánky so suvenírmi či občerstvením. Medzi ich nesporné výhody patrí nepriepustnosť vody, znížená horľavosť a výškové nastavenie. Za zmienku stojí aj vysoká odolnosť proti vetru.

Promo stolíky economy sú cenovo dostupnou a odolnou verziou prezentačného pultu. Vyrábajú sa v plastovom prevedení a užívateľom umožňujú priestor na marketingové aktivity spojené s prezentovaním značky či produktov. Nemožno opomenúť ich vnútornú poličku, ktorá dokáže poslúžiť na odkladanie spomínaných produktov alebo rozličných materiálov.

profesionálny prístup a perfektná kvalita tlače, určite sa sem ešte vrátim
Overený zákazník
ústretový personál a navyše vyhoveli aj neštandardným požiadavkám. Odporúčam
Overený zákazník
Vynikajúca kvalita tlače a rýchle spracovanie požiadavky
Overený zákazník