Heureka.sk - overene zakaznikmi

Zľava 2% iba cez eshop - kód "promo2"

Fotoobrazy

Vďaka výraznému technologickému progresu môžu špičkové tlačiarenské spoločnosti v súčasnosti prinášať svojim zákazníkom nezameniteľné produkty so silnou pridanou hodnotou. Za zmienku stoja predovšetkým rôzne fotoobrazy, napríklad fotografie na plátno a na plastovú dosku či foto plagáty. Nemožno však opomenúť ani populárne foto magnetky. Emócie a spomienky robia z takýchto predmetov ideálne darčeky na hocakú príležitosť.

Foto na plátno

Obrazy z vašich fotiek

Foto na plastovú dosku

Vaša fotografia na PVC doske

Foto plagát

Tlač plagátov z Vašich fotografií

Foto magnetka

Magnetka z Vašich fotografií

 

Foto na plátno

  • Fantastický spôsob na originálne zvečnenie pamätných okamihov. Bavlnené plátno je napnuté na borovicovom ráme. Okraje fotografie môžu byť nielen potlačené alebo zrkadlové, ale taktiež nepotlačené. Pozornosť si zaslúži aj odolnosť a dlhodobá farebná stálosť fotografií na plátne.

Foto na plastovú dosku

  • Fotka vytlačená na plastovej doske je skvelou voľbou dlhotrvácneho fotoobrazu. Kvalitné PVC dosky sú totižto nesmierne odolné proti poškriabaniu. Plastové dosky sú potláčané priamo UV technológiou, vďaka čomu disponujú dlhou životnosťou.

Foto plagát

  • Cenovo najdostupnejšia alternatíva realizácie fotoobrazu. K dispozícii je široká škála formátov s vysokým rozlíšením tlače. Foto plagáty je možné tlačiť na lesklý aj na matný papier.

Foto magnetka

  • Fotka na magnetke si nájde svoje miesto nielen na chladničke, ale aj na autách či pracoviskách ako reklamný, prezentačný alebo výstražný materiál. Samozrejmosťou takýchto magnetiek je perfektná kvalita tlače a pružnosť, vďaka ktorej sa magnetka dokáže do istej miery prispôsobiť podkladu.

Viacdielne fotoobrazy

  • Viacdielne fotoobrazy, či už dvojdielne, trojdielne, štvordielne alebo päťdielne, ktoré vytvoria dokonalý celok, ideálne zapasujú do priestorov rôznych štýlov. Takéto fotoobrazy predstavujú skvelú možnosť, ako si kreatívnym spôsobom oživiť a spestriť interiérové steny. Vyrobíme akúkoľvek špecifickú požiadavku, stačí nás kontaktovať na plotbase@plotbase.sk

Špičkové technológie a profesionálne služby

Za špičkovými technológiami a profesionálnymi službami sa skrýva hneď viacero zákazníckych benefitov. Okrem toho, že používame výlučne kvalitné materiály, sa naše, resp. vaše fotoobrazy vyznačujú prvotriednou kvalitou tlače s vysokým rozlíšením, maximálnou stálofarebnosťou a vysokou odolnosťou. Keďže našou prioritou je vaša spokojnosť, fotoobrazy zrealizujeme podľa vašich individuálnych požiadaviek v čo najrýchlejšom možnom čase.
Fotoobrazy dokážeme na základe želania aj laminovať. Takáto povrchová úprava dodá matnému vzhľadu nielen lesklejšie tóny, ale zároveň sa postará o ochranu fotoobrazu pred poškodením, znečistením či prípadným premočením.
Aby mohli fotoobrazy plnohodnotne plniť svoj účel, musia byť bezpečne a spoľahlivo zavesené na stene. Práve z toho dôvodu disponujú naše fotoobrazy úchytmi pre zavesenie.

Fotoobrazy od Plotbase – oživenie interiéru

Okrem toho, že fotoobrazy predstavujú ideálny darček pre vašich blízkych, ponúkajú svojim vlastníkom aj perfektný spôsob, ako si skrášliť a oživiť interiér. Napríklad taký pohľad na prázdnu stenu dozaista zabolí každého, kto oplýva aspoň štipkou umeleckého cítenia. A práve starostlivo, poctivo a kvalitne zrealizované fotoobrazy môžu spomínanej prázdnej stene bezo sporu dodať chýbajúci umelecký punc.

Výhody

 Používanie kvalitných a rokmi overených materiálov
 Špičková kvalita tlače s vysokým rozlíšením na stroji AGFA
 Stálofarebnosť fotoobrazov po celé generácie
Práca s prvotriednymi technológiami
Profesionálne služby
Rýchle dodanie
Ľudský prístup
Spestrenie a oživenie vášho interiéru
Ideálny darček pre vašich blízkych

 

Veľká spokojnosť, objednávala som prvý krát.
Anja
profesionálny prístup a perfektná kvalita tlače, určite sa sem ešte vrátim
Overený zákazník
ústretový personál a navyše vyhoveli aj neštandardným požiadavkám. Odporúčam
Overený zákazník