Heureka.sk - overene zakaznikmi

Zľava 2% iba cez eshop - kód "promo2".

Maloformátová tlač

Maloformátová tlač je skvelou pre vaše potreby tlače menších materiálov do formátu SRA3 (320 x 450mm). Bez ohľadu na to, či ide o letáky, brožúry, vizitky alebo menovky, maloformátová tlač vám poskytne kvalitný výstup. S využitím tlačiarní s menšími formátmi a širokým spektrom dostupných možností je maloformátová tlač ideálnym riešením pre vašu reklamnú kampaň, marketingové materiály alebo aj osobné dokumenty. Spolupracujte s profesionálnou tlačiarňou pre najlepšie výsledky.


Maloformátová tlač, známa aj ako tlač na maloformátových tlačiarňach, sa vzťahuje na proces tlače, pri ktorom sa používajú tlačiarne s menšími formátmi, konkrétne do formátu SRA3. V porovnaní s tlačou vo veľkom formáte, ktorá sa zameriava na tlač veľkých plôch ako plagáty a bannery, maloformátová tlač sa používa na menšie dokumenty a materiály, ako sú letáky, brožúry, vizitky, menovky a podobne.

Maloformátové tlačiarne majú obmedzenú kapacitu tlače, zvyčajne pracujú s menšími formátmi papiera, ako sú A4, A5 alebo ďalšie. Tieto tlačiarne s menším formátom môžu byť buď atramentové alebo laserové, pričom každý typ poskytuje vlastné výhody a použitie.

Maloformátová tlač sa často využíva v reklamnej a marketingovej oblasti, kde je potrebné tlačiť menšie množstvo materiálov rýchlo a efektívne. Taktiež je vhodná pre tlač osobných dokumentov alebo materiálov na prezentácie.

Celkovo je maloformátová tlač flexibilnou možnosťou pre tlač rôznych menších materiálov a dokumentov s použitím tlačiarne, ktorá je prispôsobená pre menšie formáty papiera.

profesionálny prístup a perfektná kvalita tlače, určite sa sem ešte vrátim
Overený zákazník
ústretový personál a navyše vyhoveli aj neštandardným požiadavkám. Odporúčam
Overený zákazník
Vynikajúca kvalita tlače a rýchle spracovanie požiadavky
Overený zákazník