Heureka.sk - overene zakaznikmi

Zľava 2% iba cez eshop - kód "promo2".

Veľkoformátová tlač

Fotografická kvalita tlače až do šírky 2,5m a dĺžky cca 50m. Produkty širšie ako 2,5m, napr. bannery sa zvárajú, čím je možné dosiahnuť neobmedzenú plochu. Potlačíme skoro všetko
Rolové materiály:
- od papierov, cez bannery, mesh, samolepiace fólie, tapety, plátno, textílie, citylight (na svetelnú reklamu), okennú grafiku (one way vision), podlahovú - protišmykovú fóliu, magnetickú fóliu až po špeciálne polypropylénové filmy.
Doskové materiály:
- kappa (ľahčené penové dosky) a komätex dosky (PVC dosky), lepenka, plexisklo, hliníkové dosky, priama potlač na sklo, drevo, železo až do hrúbky 5cm. 

Grafické spracovanie: 20€ / hod. Časový odhad je vždy stanovený popredu, na základe požiadaviek a zaslaných podkladov.

Individuálne cenové podmienky pre agentúry.

Nálepky

Nálepky, samolepky

Plagáty

Tlač plagátov

Bannery

Reklamné plachty

One way vision

Perforovaná (dierkovaná) fólia


Veľkoformátová tlač je špecializovaná technológia, ktorá umožňuje tlačiť na veľké formáty a rôzne materiály. Táto forma tlače je široko využívaná v rôznych odvetviach vrátane reklamy, marketingu, interiérového dizajnu a výroby vizuálnych materiálov.

Jednou z hlavných úloh veľkoformátovej tlače je dosiahnuť pôsobivé a zároveň vizuálne výhody s vysokou rozvahou a detailmi. S využitím pokročilých tlačových technológií je možné tlačiť veľké formáty s vynikajúcou kvalitou farieb, hladkými prechodmi a ostrými detailmi.

Veľkoformátová tlač je tiež flexibilná, pokiaľ ide o výber materiálov. Môžete tlačiť na rôzne nosiče, ako sú plátno, reklamné plachty, fotopapier, samolepiace fólie a mnoho ďalších. Toto vám umožní prispôsobiť požadované konkrétne potreby, aby vaše vizuálne materiály boli správne vytlačené pre ich použitie.

Veľkoformátová tlač tiež ponúka vysoký rozsah a veľkosti tlačí, čo umožňuje tlačiť na rôzne formáty ako veľkoplošné plagáty, billboardy, bannery, polepy výkladov a ďalšie. Vaše reklamné kampane budú mať vďaka veľkoformátovým vizuálnym materiálom výrazný a impozantný dosah.

Pri výbere veľkoformátovej tlače je dôležité spolupracovať s profesionálnou tlačiarňou, ktorá disponuje potrebnými technológiami a skúsenosťami. Kvalitná tlačiareň vám môže poskytnúť poradenstvo pri výbere vhodných materiálov, prispôsobení dizajnu a zabezpečiť, aby vaše vizuálne materiály boli vytlačené s najvyššou kvalitou a presnosťou.

profesionálny prístup a perfektná kvalita tlače, určite sa sem ešte vrátim
Overený zákazník
ústretový personál a navyše vyhoveli aj neštandardným požiadavkám. Odporúčam
Overený zákazník
Vynikajúca kvalita tlače a rýchle spracovanie požiadavky
Overený zákazník