Heureka.sk - overene zakaznikmi

Zľava 2% iba cez eshop - kód "promo2".

Prezentačné systémy

Výroba a potlač prezentačných systémov od výroby rollup bannerov, fotostien, pop up stien, cez potlač promo stolíkov až po reklamné áčkové stojany. 
Naše reklamné systémy vám otvárajú dvere k efektívnemu a cielenému oslovovaniu vašej cieľovej skupiny, aby ste dosiahli maximálny úspech vo vašich kampaniach.

Dôraz kladieme najmä na:  
 kvalitu použitých materiálov od preverených výrobcov
 perfektnú kvalitu tlače - používame iba originálne farby, s ktorými garantujeme farebnú stálosť a verné podanie farieb
 proklientsky prístup a popredajný servis - prípadné reklamácie vybavujeme expresne

 

Prezentujte sa ako profesionál s našimi reklamnými systémami!

Interiérové prezentačné systémy:

Potrebujete zaujať klientov, poslucháčov alebo účastníkov firemnej akcie pútavou prezentáciou? Nedostatočná prezentácia môže pôsobiť neprofesionálne na potencionálnych zákazníkov. Zaujmite klientov, poslucháčov, alebo účastníkov firemnej akcie pútavou propagáciou s pomocou interiérových prezentačných systémov. Dodajú vašej značke punc profesionality a povedú vás k úspechu.

 • Roll-up bannery: Ľahko prenosné a skladné, ideálne na prezentácie, výstavy a firemné akcie. Nechajte sa vždy vidieť tam, kde je to najviac treba!
 • Prezentačné steny: Vysokokvalitné steny s moderným dizajnom, vhodné na prezentácie, workshopy a firemné akcie. Jednoduché na prenos aj inštaláciu. Veľké steny za málo peňazí.
 • Promo stolíky: Ľahko prenosné stolíky na registráciu účastníkov na eventoch, alebo pri prezentácii produktov a služieb. K dispozícii v rôznych tvaroch a vyhotoveniach – od PVC až po textil.
 • Stojany na letáky: Praktické riešenie na distribúciu vašich informačných materiálov.
 • Reklamné LED systémy: Moderný a efektívny spôsob ako zaujať vaše publikum. Vďaka LED podsvieteniu v kombinácii s textilnou potlačou bude vaša značka neprehliadnuteľná.

 

Exteriérové prezentačné systémy:

Vlajka

Potrebujete efektívne propagovať firmu alebo produkty v exteriéri? Tradičné reklamné metódy už nemusia stačiť na to, aby ste sa presadili v rušnom prostredí a nie všetky spôsoby propagácie odolajú nástrahám počasia.

Zviditeľnite svoju značku v exteriéri s pomocou outdoorových reklamných systémov, ktoré sú pútavé, moderné, prenosné a hlavne odolné voči poveternostným vplyvom. Spravte na svojich zákazníkov dojem aj v exteriéry!

 • Reklamné vlajky: Beachflagy sú tradičné propagačné médium, ktoré ponesie vašu značku na všetkých udalostiach – od prevádzok až po hudobné festivaly. K dispozícii sú rôzne veľkosti aj tvary, dokonca aj na mieru.
 • Reklamné stany: Potrebujete vytvoriť centrum vašej reklamnej zóny, alebo ukryť inventár pred dažďom? Nehľadajte ďalej, ponúkame propagačné stany rôznych veľkostí a vyhotovení.
 • Exteriérové reklamné stojany: Robustné a odolné stojany na propagáciu v exteriéri, od kaviarenských Áčok až po bannerové konštrukcie.
 • Nafukovacia reklama: Moderný spôsob vašej propagácie v exteriéry. Pneumatické konštrukcie sú ľahko prenosné, nevypúšťajú vzduch a nevyžadujú neustály prístup k elektrine, vďaka čomu sú ideálnym médiom pre vaše reklamné potreby.

 

Mobilné prezentačné systémy:

Hľadáte ľahko prenosné a skladné riešenie pre prezentácie na cestách? Sťažujú vám prácu ťažké a nepraktické konštrukcie? Tieto prezentačné systémy prenesiete v rukách či osobnom aute a umožnia  vám špičkovú prezentáciu kdekoľvek potrebujete.

 

Roll-up bannery: Kompaktné hliníkové konštrukcie s bezkonkurenčným pomerom zobrazovacej plochy k veľkosti konštrukcie.
Prezentačné steny: Ľahko prenosné a skladné reklamné steny s potlačou vašej grafiky na kvalitný polypropylénový film pripevnený na konštrukciu magnetickým pásom.
Promo stolíky: Prenosné promo stolíky poskytujú paktickú plochu na manipuláciu s dokumentami či produktami, ako aj plochu pre propagáciu vašej značky. Môžete si vybrať z rozličných variant promo stolíkov rôznych veľkostí a materiálov.
Reklamné vlajky: Exteriérové pútače s potlačou na textil a výškou do 5 metrov hravo odnesiete v ruke, zatiaľ čo váš branding bude viditeľný v širokom okolí.
Nafukovacia reklama: Reklamné nafukovadlá sú inovatívny prístup k propagácii. Ich konštrukcie sú vo vyfúknutom stave ľahké a skladné, zatiaľ čo po nafúknutí priťahujú zrak svojou monumentálnosťou a čistým dizajnom.

 

Prémiové prezentačné systémy:

Nafukovací stĺp LED panel s vlastnou potlačou

Máte problém vyniknúť v záplave konkurenčných propagačných nástrojov, či hľadáte niečo iné ako tisícu variantu na klasický roll-up?  Zapôsobte na klientov a partnerov, a vytvorte nezabudnuteľný dojem s pomocou prémiových reklamných systémov, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a originálnym dizajnom.

 

Prezentačné steny: Steny na pop-up konštrukcii ktoré zaručene vyplnia priestor, či poskytnú požadované pozadie. Nechajte vašu značku vyniknúť na veľkej ploche a kvalitnom materiály.
Reklamné LED systémy: Na konfigurovateľných stenách rôznych veľkostí s potlačou na textil váš unikátny dizajn nie len vynikne, ale aj sa prenesie do modernej doby pomocou LED podsvietenia.
Exteriérové reklamné stojany: Ak potrebujete aby vaša reklama bola vidieť a zároveň odolala nástrahám počasia.
Nafukovacia reklama: Špička v estetike a dizajne reklamných systémov. Ich unikátna forma, tvar a veľkosť priťahujú pohľady každého v širokom okolí.
 

 

Nech už hľadáte riešenie pre interiér, exteriér, potrebujete mobilný systém alebo chcete urobiť výnimočný dojem, v našej ponuke nájdete perfektné prezentačné systémy pre vaše potreby.

Ukážky z našej výroby

profesionálny prístup a perfektná kvalita tlače, určite sa sem ešte vrátim
Overený zákazník
ústretový personál a navyše vyhoveli aj neštandardným požiadavkám. Odporúčam
Overený zákazník
Vynikajúca kvalita tlače a rýchle spracovanie požiadavky
Overený zákazník
 1. záruka spokojnosti

  Záruka spokojnosti

  • ak nebudete s kvalitou tlače spokojní, dostanete peniaze naspäť, alebo vyrobíme nové tlačoviny podľa vašich požiadaviek
  • táto záruka platí pre všetky tlačoviny do hodnoty 200€
  • viac informácií ohľadom garancie

 2. google

  Google hodnotenia

  naše recenzie vám pomôžu posúdiť dôveryhodnosť firmy
  • skúsenosti iných zákazníkov zase uľahčia rozhodovanie
  • recenzie nás tiež motivujú k lepšej kvalite služieb

 3. grafika zdarma

  Grafický návrh

  • potrebujete profesionálny grafický návrh? Nebojte sa obrátiť na nás. S radosťou vám pomôžeme pri tvorbe grafických podkladov
  • stačí nahrať vaše dáta do formulára v objednávke a napísať svoje predstavy a požiadavky do poznámky
  • kontrola grafiky je u nás zdarma. Ak je potrebné viac času na komplexnejšiu prácu, rádi vám pošleme cenovú ponuku e-mailom na schválenie.

 1. profi tlač

  Profesionálna tlač

  • produkty tlačíme na tlačiarni, ktorá bežne tlačí obrazy pre profesionálnych fotografov
  • vysoké rozlíšenie tlače a široký gamut zabezpečia dokonalú tlač s krásnymi farbami
  • pravidelným kalibrovaním ručíme za verné podanie farieb

 2. kurier

  Kuriér Zdarma

  • ušetrite na doručení! Ak nakúpite za 41,66€ bez DPH, alebo viac, máte nárok na bezplatné doručenie vašej objednávky

   

 3. archivácia dát

  Archivácia tlačových dát

  • disponujeme neobmedzeným priestorom pre zálohu vašich dát
  • vaše dáta sú zašifrované, aby sme zabezpečili ich bezpečnosť
  • rýchlo a jednoducho upravíme, alebo dotlačíme vaše existujúce grafické návrhy podľa vašich požiadaviek