Zľava 2% na každú objednávku cez eshop, v košíku stačí zadať kód "promo2".

Reklamácie

Reklamačné podmienky:

Kupujúci berie na vedomie, že je povinný prezrieť si tovar bezprostredne pri jeho prevzatí. V prípade, že tovar pri prevzatí kupujúcim nezodpovedá kúpnej zmluve, je kupujúci povinný bezodkladne o tom upovedomiť predávajúceho.

Reklamácia tovaru poškodeného pri preprave (doručovanie kuriérom) - nutné spraviť fotofokumentáciu podľa návodu v tomto dokumente: NÁVOD AKO NAFOTIŤ POŠKODENÚ ZÁSIELKU

Tu si môžete stiahnuť reklamačný formulár.

Reklamáciu je nutné poslať e-mailom na adresu plotbase@plotbase.sk spolu s popisom chyby a fotodokumentáciou. V prípade, že kupujúci vracia poškodený tovar, musí ho vrátiť kompletný tak, ako ho prevzal.

Náklady na dopravu k predávajúcemu hradí kupujúci. Kupujúci má povinnosť tovar riadne zabaliť, aby sa pri preprave nepoškodil. Reklamácie vybavujeme bez zbytočného odkladu, spravidla v priebehu 24-48 hodín.

Informácie o priebehu vybavovania reklamácie sú zasielané elektronickou poštou na e-mailovú adresu uvedenú kupujúcim v objednávke reklamovaného tovaru. Ak kupujúci vyžaduje zasielanie informácii na inú adresu, musí túto skutočnosť uviesť v oznámení o reklamácii.

Predajca nezodpovedá za chyby spôsobené nešetrným zaobchádzaním alebo mechanickým poškodením.