Zľava 3% na prvú objednávku cez eshop - stačí v košíku zadať kód "promo3"

Stojany na dezinfekciu rúk a dávkovače

Dezinfekčné stojany

Automatické dávkovače dezinfekcie rúk nájdu svoje uplatnenie v obchodoch, reštauráciách či iných prevádzkach so zvýšenou koncentráciou ľudí. Okrem toho, že v kombinácii s účinnou alkoholovou dezinfekciou rúk môžu efektívne znížiť riziko šírenia určitých chorôb, vyhovujú aj prevádzkovým nariadeniam, ktoré súvisia s opatreniami proti aktuálnej pandémii.

Bezdotykový stojan na dezinfekciu rúk

Bezdotykový dávkovač dezinfekcie rúk perfektne zapasuje aj na bezdotykový stojan, ktorý taktiež nájdete v našej ponuke. Kombinácia týchto dvoch produktov poskytuje ideálne riešenie na ochranu zamestnancov aj zákazníkov. Ich výhoda spočíva najmä v tom, že pri aplikovaní dezinfekcie si nevyžadujú žiadny kontakt rúk s povrchmi.

Bezdotykový dávkovač dezinfekcie rúk na stenu

S bezdotykovým dávkovačom dezinfekcie rúk, ktorý je určený na jednoduché pripevnenie na stenu, dokážete zabezpečiť hygienu až pre 3000 párov rúk. V dávkovači je zabudovaný zásobník o objeme 1000ml, pričom na dávkovači je možné upraviť objem dávky na 0,3 ml alebo 0,6 ml. Druhý prípad zodpovedá najmenej 1500 dávkam.
Bezdotykový dávkovač dezinfekcie rúk je certifikovaný - CE ROHS.

Univerzálny stojan na dezinfekciu

je určený pre manuálne dávkovanie dezinfekcie pomocou rozprašovača, alebo dávkovača s pumpičkou. Najväčšou výhodou je jeho cena a univerzálne použitie pre akúkoľvek nádobu o priemere max 10cm

 

Dávkovač s pumpičkou 500ml

VYPREDANÉ
neobsahuje dezinfekciu

Od 2,96 €

Do pozornosti dávame tiež naše dezinfekčné prostriedky a ochranné pomôcky, akými sú napríklad jednorázové rúška, rukavice, štíty na tvár či ochranné plexi prepážky.

+ Pridať hodnotenie
Všetko prebehlo v poriadku
PeterK, Jún 2020
profesionálny prístup a perfektná kvalita tlače, určite sa sem ešte vrátim
Overený zákazník, September 2019
ústretový personál a navyše vyhoveli aj neštandardným požiadavkám. Odporúčam
Overený zákazník, September 2019