Zľava 2% iba cez eshop - kód "promo2".

Označenie prevádzky - samolepky

Všetky samolepky je možné upraviť - zmeniť rozmer, text, farebnosť, alebo pridať napr. firemné logo.
Ohľadom individuálnych požiadaviek nás prosím kontaktujte na plotbase@plotbase.sk
Okrem samolepiek vyrábame rôzne produkty, od reklamných tabúľ, cez reklamné áčkové stojany až po podlahové - protišmykové samolepky.

Sme priamy výrobca - možnosť VO cien. Ponuku si prosím vyžiadajte mailom.

Dodržujte odstup 2m - podlahová samolepka

rozmer 27,5x44,5cm
protišmyková úprava

Od 22. 4. 2020 platia až do odvolania nariadenia vlády SR spojené s otvorením obchodov a prevádzok poskytujúcich rôzne služby. Avšak, na všetky vstupy do prevádzky musia obchody viditeľne umiestniť oznam (samolepky), resp. označenie prevádzky, o povinnosti dodržiavať nasledovné nariedenia.

Kompetentné osoby môžu vpustiť dnu len zákazníkov so zakrytým nosom a ústami – rúškom, šatkou, šálom a podobne. Majitelia a prevádzkari musia zabezpečiť pre svojich zákazníkov dezinfekciu na ruky alebo jednorazové rukavice pri vstupe. Všetci návštevníci prevádzok sú povinní dodržiavať minimálne odstupy 2 m, pričom ich počet v prevádzke v jednom okamihu nesmie prekročiť koncentráciu jeden nakupujúci na 25 m² z predajnej plochy. Vzhľadom na to, že seniori nad 65 rokov sú najzraniteľnejšou skupinou v súvislosti so šíriacim sa ochorením COVID-19, je pre nich vyhradený nákupný čas vo všetkých prevádzkach od pondelka do piatka v čase od 9:00 do 11:00. Toto nariadenie sa nevzťahuje na lekárne, výdajne zdravotníckych pomôcok, očné optiky a čerpacie stanice a autoumyvárne.

Za zmienku stojí aj skutočnosť, že všetky obchody a prevádzky služieb, ktoré môžu byť otvorené, musia mať v nedeľu zatvorené. Nedeľa je totižto určená ako sanitárny deň. Otvorené však môžu byť:

  • veterinárne ambulancie a „pohotovostné lekárne“,
  • nemocničné lekárne a verejné lekárne, ako aj pre nemocničné lekárne s oddelením výdaja verejnosti, ak v sídle pevného bodu ambulancie pevnej pohotovostnej služby nie je zabezpečený výkon lekárenskej pohotovostnej služby,
  • čerpacie stanice,
  • prevádzky telekomunikačných operátorov,
  • prevádzky verejného stravovania a stánky s rýchlym občerstvením,
  • prevádzky poštových, bankových a poisťovacích služieb,
  • prevádzky donáškových služieb.
profesionálny prístup a perfektná kvalita tlače, určite sa sem ešte vrátim
Overený zákazník
ústretový personál a navyše vyhoveli aj neštandardným požiadavkám. Odporúčam
Overený zákazník
Vynikajúca kvalita tlače a rýchle spracovanie požiadavky
Overený zákazník