Zľava 2% iba cez eshop - kód "promo2".

Koronavírus Covid 19 - produkty

V dôsledku odporúčaní Ústredného krízového štábu SR a nariadení vlády SR sa v súvislostí so šíriacim ochorením COVID-19 rapídne zmenil každodenný životný štýl nielen väčšiny Slovákov, ale aj ľudí po celom svete. Aktuálna pandémia poznačila pracovné pomery, osobné záležitosti aj hygienické návyky, preto sme doplnili našu ponuku:

Vo výrobe máme zavedené prísne hygienické opatrenia,
pracujeme s ochrannými rúškami a rukavicami.

Tovar zasielame kuriérskou spoločnosťou,
kuriér vyzdvihuje tovar na nakladacej rampe bez toho,
aby prišiel do kontaktu s výrobou.

 

Svetová zdravotnícka organizácia na čele s najväčšími odborníkmi hlása o tom, ako si správne umývať ruky. Ľudia používajú v domácnostiach, ale aj v obchodoch dezinfekčné prostriedky. Samozrejmosťou sú ochranné rúška, bez ktorých nie je možné navštíviť akékoľvek obchody či prevádzky, ktoré zostali otvorené pod podmienkou splnenia prísnych kritérií. Pomáhajú im v tom nielen obdobné prekrytia horných dýchacích ciest, dezinfekčné prostriedky a antibakteriálne gély, ale taktiež ochranné rukavice, dávkovače dezinfekcie a rôzne označenia či samolepky pripomínajúce vládne nariadenia. V niektorých budovách, ktoré poskytujú rozličné služby, či v obchodoch a prevádzkach je možné vidieť aj ochranné hygienické prepážky z plexiskla.

Vládne opatrenia sa však postupne začínajú uvoľňovať, za čo môže pravdepodobne do istej miery aj ich doterajšie dodržiavanie a zodpovedný prístup zo strany občanov. Zodpovedné správanie a boj proti ochoreniu COVID-19 je možné podčiarknuť aj zaobstaraním podobných produktov, o ktorých sme sa zmieňovali v predošlých riadkoch.

profesionálny prístup a perfektná kvalita tlače, určite sa sem ešte vrátim
Overený zákazník
ústretový personál a navyše vyhoveli aj neštandardným požiadavkám. Odporúčam
Overený zákazník
Vynikajúca kvalita tlače a rýchle spracovanie požiadavky
Overený zákazník