Opadávanie listov zo stromov, lúčenie sa s babím letom a čakanie na prvé snehové vločky. Presne tak, príroda sa postupne ukladá na zimný spánok, čo nám predznamenáva, že starý rok sa pomaly blíži ku koncu. Avšak, keď sa na to pozrieme našimi očami, okrem prekrásneho prírodného divadla vidíme aj čosi iné – dôvod na výmenu starého kalendára za nový. V tomto prípade ale nemáme na mysli tuctové stolové kalendáre. Práve naopak, narážame na prekrásne personalizované fotokalendáre.

Ako si okoreniť stolové kalendáre pre rok 2021?

Stolové kalendáre by mali mať každoročne svoje teplé miestečko v každej kancelárii či domácom pracovnom kútiku. Ide totižto o praktickú pomôcku, vďaka ktorej môžete mať rýchly prehľad o celom týždni, resp. dvoch, a tiež o všetkých vašich naplánovaných aktivitách bez nutnosti ťukania do mobilu. No keďže stolové kalendáre predstavujú predmet, na ktorý sa zvyčajne pozeráte takpovediac každý deň, chcelo by to máličko okoreniť. Riešenie ponúkajú personalizované stolové fotokalendáre pre rok 2021.

fotokalendáre 2021

Stolové kalendáre by nemali chýbať na stoloch kancelárskych zamestnancov rôznych firiem. Zdroj obrázka: freepik.com

Personalizované stolové fotokalendáre pre rok 2021

Pod označením personalizované stolové fotokalendáre máme na mysli také stolové kalendáre, ktoré sú okorenené fotkami. Avšak, nie akýmikoľvek. Klasických fotokalendárov s „random“ fotkami nájdete na trhu nespočetné množstvo. My vám ale ponúkame také stolové fotokalendáre, vďaka ktorým budete mať neustále pri sebe či už vašu rodinu, kamarátov, domáceho miláčika, alebo jednoducho to, čo milujete a radi sa na to pozeráte.

Čo všetko môžete mať na vašom novom fotokalendári 2021?

Čo len chcete! Samozrejme, pokiaľ nebudú vami vybrané fotky chránené autorskými právami. Najčastejšími voľbami zákazníkov však zvyknú byť láskyplné rodinné fotografie, prípadne tehotenské fotky alebo zábery z fotenia detí / s deťmi. Mimoriadne obľúbenou kategóriou sú aj fotky domácich miláčikov, resp. také snímky, na ktorých sú s domácim miláčikom aj deti alebo jeho majiteľ. Fantázii sa ale medze nekladú ani v tomto prípade. Obzvlášť vtedy, keď má ísť o stolové fotokalendáre pre deti.

stolové fotokalendáre 2021

Je súčasťou vašej rodinky nejaký domáci miláčik? Váš stolový fotokalendár môže byť zdobený podobným spôsobom. Zdroj obrázka: pixabay.com

Vhodné aj pre školákov

Jednému by to možno ani len nenapadlo, no personalizované stolové fotokalendáre môže byť skutočne skvelou pomôckou pre malých školákov. Okrem toho, že im spríjemnia domáci školský kútik milými fotkami, naučia ich aj zodpovednosti. Veď do kalendára si môžu pravidelne značiť domáce úlohy a iné povinnosti.

Personalizované fotokalendáre ako vianočný darček?

fotokalendár grafika

  • V prvom rade ide o darček, ktorý môže obdarovaná osoba využívať po celý rok.
  • Nesporným benefitom je možnosť personalizácie, vďaka čomu sa z obyčajného fotokalendára stane jedinečný predmet.
  • Praktickosť v osobnom prevedení vám zaručí, že fotokalendár sa stane vianočným darčekom, ktorý poteší.
  • A akousi povestnou čerešničkou na torte je skutočnosť, že stolové fotokalendáre si nevyžadujú žiadnu vysokú investíciu.

Samozrejme, je viac než pravdepodobné, že fotokalendár by asi nepredstavoval pod vaším vianočným stromčekom jeden z hlavných darčekov. No keď by ste ho takto krásne zabalili, mohol by sa stať skutočne mimoriadne príjemným prekvapením prekrásneho Štedrého večera.

fotokalendáre darček

Zdroj obrázka: pixabay.com

Urobte si radosť

Na personalizovaných fotokalendároch je krásne aj to, že ich nemusíte brať výlučne ako kancelárske vybavenie, prípadne vyššie zmieňovaný darček. Stolovým kalendárom s krásnymi rodinnými či partnerskými fotkami si môžete jednoducho urobiť radosť len tak, pre seba. Ide totižto o pamiatku, ktorá vám zostane na celý život – aj keď daný rok, v našom prípade 2021, nebude už aktuálnym. Ako môžu vyzerať fotky na taký stolový kalendár, ktorým si urobíte radosť len tak, ukazujú zábery tohto mladého páru.

fotokalendár 2021 ako darček

Zdroj obrázka: freepik.com

stolový fotokalendár

Zdroj obrázka: freepik.com

stolový fotokalendár rok 2021

Zdroj obrázka: freepik.com

Vyrábané s dôrazom na prírodu

Keďže si veľmi dobre uvedomujeme dopad masovej výroby z rôznych odvetví na prírodu a životné prostredie, vo vnútri našej spoločnosti dbáme na ekologické riešenia.

Vedeli ste, že každý papier, ktorý u nás používame, disponuje FSC certifikáciou? Tento certifikát označuje výrobky pochádzajúce zo starostlivo obhospodarovaných lesov. Ide o celosvetovo uznávaný transparentný systém, ktorý potvrdzuje, že drevo bolo vyťažené a zároveň spracované enviromentálnym spôsobom.

Náš tip na záver

Keď už sme vyššie zmieňovali Vianoce, nedá nám nespomenúť, že za jednu z prekrásnych predvianočných tradícií považujeme obdarovávanie detí adventnými kalendármi. Čo keby ste ale na svätého Mikuláša potešili vašich malých školákov aj stolovými fotokalendármi? Môžete daň na ne vytlačiť napríklad spoločné fotky s domácimi miláčikmi, autá alebo športové, či „princeznovské“ motívy. Tá iskra a radosť v detských očiach pri vyblýskaných čižmičkách bude dozaista na nezaplatenie.

 

Zdroj titulného obrázka: freepik.com

Zdroje obrázkov: freepik.com, pixabay.com, vlastné spracovanie